O společnosti

Balsac papermill s.r.o. je novým subjektem v oblasti výroby speciálních balicích papírů v České republice. S respektem a vědomím zodpovědnosti se hlásí k tradici výroby papíru v obci Lukavice na Šumpersku, navazuje na ni a snaží se ji dále rozvíjet. „Spolehlivost, respekt, zodpovědnost“ je i hlavním mottem společnosti. Spolehlivost vůči zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům , respekt k práci předchozích generací ale i respekt ke konkurenci, zodpovědnost vůči přírodě a jejím zdrojům.

Majoritním vlastníkem společnosti je JIVA Trade s.r.o., dlouhodobě a úspěšně fungující  obchodník na trhu se sběrovým papírem v rámci Evropy. Společnost JIVA Trade s.r.o.  je současně hlavním financujícím partnerem a dodavatelem strategických surovin pro výrobu.

Společnost Balsac papermill s.r.o. je exportně zaměřena. Export (a to nejen v rámci Evropy)  tvoří více než 2/3 celkové produkce.  Je držitelem certifikace systému řízení kvality  ISO 9001:2009, certifikace pro styk s potravinami Isega a ITC u vybraných výrobků i dalších důležitých certifikátů v jednotlivých segmentech výroby.

Hlavním výrobním programem společnosti Balsac papermill s.r.o. jsou jednostranně hlazené balicí papíry určené především k balení, přepravě a uchovávání potravin a průmyslových výrobků. Surovinou pro výrobu papíru jsou především bělené buničiny, v určitých případech pak sběrový papír vyšších kvalit. Převažuje technologicky a kvalitativně náročná výroba papírů nižších gramáží (18-30 g/m2) v nejrůznějších alternativách (papíry klížené, pevné za mokra, pH neutrální, barvené, potištěné), úpravách (role, roličky, archy, sáčky) a rozměrech. Vzájemnou kombinací těchto prvků pak vzniká velmi široká škála a variabilita nabízeného portfolia konečných výrobků. To uspokojí potřeby většiny zákazníků, hledajích řešení šitá pro ně přímo na míru.

© 2022 Balsac papermill s.r.o. | whitewolf.cz