czdeen
Balsac Papermill

O společnosti

Balsac papermill s.r.o. je novým subjektem v oblasti výroby speciálních balicích papírů v České republice. S respektem a vědomím zodpovědnosti se hlásí k tradici výroby papíru v obci Lukavice na Šumpersku, navazuje na ni a snaží se ji dále rozvíjet. „Spolehlivost, respekt, zodpovědnost“ je i hlavním mottem společnosti. Spolehlivost vůči zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům , respekt k práci předchozích generací ale i respekt ke konkurenci, zodpovědnost vůči přírodě a jejím zdrojům.

Majoritním vlastníkem společnosti je JIVA Trade s.r.o., dlouhodobě a úspěšně fungující  obchodník na trhu se sběrovým papírem v rámci Evropy. Společnost JIVA Trade s.r.o.  je současně hlavním financujícím partnerem a dodavatelem strategických surovin pro výrobu.

Společnost Balsac papermill s.r.o. je exportně zaměřena. Export (a to nejen v rámci Evropy)  tvoří více než 2/3 celkové produkce.  Je držitelem certifikace systému řízení kvality  ISO 9001:2009, certifikace pro styk s potravinami Isega a ITC u vybraných výrobků i dalších důležitých certifikátů v jednotlivých segmentech výroby.

Hlavním výrobním programem společnosti Balsac papermill s.r.o. jsou jednostranně hlazené balicí papíry určené především k balení, přepravě a uchovávání potravin a průmyslových výrobků. Surovinou pro výrobu papíru jsou především bělené buničiny, v určitých případech pak sběrový papír vyšších kvalit. Převažuje technologicky a kvalitativně náročná výroba papírů nižších gramáží (18-30 g/m2) v nejrůznějších alternativách (papíry klížené, pevné za mokra, pH neutrální, barvené, potištěné), úpravách (role, roličky, archy, sáčky) a rozměrech. Vzájemnou kombinací těchto prvků pak vzniká velmi široká škála a variabilita nabízeného portfolia konečných výrobků. To uspokojí potřeby většiny zákazníků, hledajích řešení šitá pro ně přímo na míru.

 


Identifikační údaje

Balsac papermill s.r.o.

Lukavice čp. 21
789 01 Zábřeh
Česká republika

 

Obchodní kancelář - Stecherův mlýn:
Litvínovice 32
370 01 České Budějovice

 

IČ: 01610368
DIČ: CZ01610368

tel: +420 583 030 111
fax: +420 583 030 333

email: info@balsac.cz

 

 
Novinky